تبلیغات
کاروان حج20003-اهواز - حاجی های ایرانی چهارم مهر به عربستان می روند

اعزام نخستین گروه از زائران ایرانی از 9 ذیعقده برابر با 4 مهرماه آغاز و تا بیست و نهم مهرماه برابر با پنجم ذیحجه ادامه خواهد داشت.

نخستین گروه از حج گذاران ایرانی روز چهارم مهرماه (9 ذیقعده ) امسال برای به جای آوردن حج تمتع راهی عربستان سعودی می شوند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج وابسته به بعثه مقام معظم رهبری،  قبل از زائران عواملی كه در بخش های مختلف درخدمت حجاح ایرانی خواهند بود به عربستان می روند و پرواز آنها روز 31شهریور صورت می گیرد .

" سرخوش " مدیركل برنامه ریزی ، پذیرش و اعزام سازمان حج و زیارت روز چهارشنبه گفت كه عملیات اعزام زائران ایرانی بر طبق برنامه ریزی صورت گرفته، درتاریخ 29 مهرماه "پنجم ذیحجه " پایان می پذیرد و اولین حاجی ایرانی هم روز 15 ذیحجه به كشور بازخواهد گشت .

 پروازهای انتقالی حجاج ایرانی از 17 ایستگاه پروازی صورت خواهد گرفت و پروازها به یكی از دو فرودگاه جده و یا مدینه منوره خواهند رفت .

هواپیمایی عربستان سعودی امسال و برای دومین سال از مشاركت در انتقال زائران ایرانی به عربستان انصراف داده و لذا تمامی پروازها را دو شركت ایرانی هواپیمایی جمهوری اسلامی "هما" و ماهان انجام خواهند داد.