تبلیغات
کاروان حج20003-اهواز - پیش ثبت‌نام جدید عتبات عالیات از امروز آغاز می‌شود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج وابسته به بعثه مقام معظم رهبری ،  پیش‌ ثبت‌نام جدید عتبات عالیات برای گروه‌های اعزامی (زائران) به عتبات عالیات از تاریخ چهارم آذر ماه تا 6 بهمن ماه سال جاری خواهد بود.

پیش ثبت‌نام جدید عتبات عالیات از ساعت 8 صبح امروز شنبه 17 مهر آغاز می‌شود و تا ساعت 24 روز شنبه 24 مهر ماه ادامه خواهد داشت، متقاضیان در این دور باید در سامانه پیش‌ ثبت‌نام عتبات عالیات به آدرس اینترنتی http://atabat.haj.ir نام‌نویسی و كد رهگیری دریافت كنند.

25 مهر ماه مشخصات ثبت شده متقاضیان با اطلاعات پایگاه ثبت احوال كشور مطابقت داده شده و افرادی كه اطلاعات آنها مغایرت داشته باشد از سیستم حذف می‌شوند.

روز دو‌شنبه 26 مهر ماه قرعه‌كشی بین متقاضیان انجام و نتیجه آن روز سه‌شنبه 27 مهر ماه بر روی سامانه پیش ثبت‌نام عتبات عالیات قرار می‌گیرد.

زائرانی كه در پیش ثبت‌نام دوره‌های قبل شركت كرده و حائز اولویت تشرف اعلام نشده‌اند در این دوره نیازی به طی مراحل پیش ثبت‌نام نداشته و اطلاعاتشان به دوره جدید انتقال یافته و در قرعه‌كشی شركت داده می‌شوند.

اطلاعات افرادی كه در دوره قبل حائز اولویت تشرف شناخته شده و به هر دلیل در گروه‌ها ثبت‌نام نكرده‌اند، از سامانه پیش ثبت‌نام حذف و در صورتی كه این دسته از افراد مایل به تشرف در این دوره باشند لازم است مجدداً نسبت به طی مراحل پیش ثبت‌نام اقدام كنند.

افرادی كه اقدام به ثبت‌نام گروهی 35 نفره می‌كنند در صورتی كه تعدادی از آنها منصرف یا از آن گروه خارج شوند و عدد گروه كمتر از 25 نفر شود، گروه مذكور حذف شده و در قرعه‌كشی بعدی شركت داده نمی‌شوند و باید برای ثبت‌نام عتبات به سامانه اینترنتی http://atabat.haj.ir مراجعه كنند.