تبلیغات
کاروان حج20003-اهواز - سهمیه‌های جدید اعزام هوایی به عتبات در استان‌ها‌ مشخص شد

حجت‌الاسلام مهدی شهسواری با اعلام این خبر اظهار داشت: تا پیش از این ظرفیت اعزام هوایی زائران به عتبات عالیات در هر هفته 900 صندلی بود که به این میزان یک هزار و 200 صندلی افزوده و این ظرفیت جدید بین استان‌های کشور تقسیم شده است.

وی خاطر‌نشان کرد: علاوه بر ظرفیت‌های اعزام هوایی پیشین، در استان‌های تهران، البرز و قم 240 صندلی جدید برای اعزام هوایی زائران به عتبات اختصاص یافته که این پرواز‌ها روزهای پنجشنبه هر هفته انجام می‌شود.

مدیرکل بین‌الملل و راهبری امور زیارتی سازمان حج و زیارت تصریح کرد: در استان‌های خراسان رضوی و در خراسان جنوبی نیز 140 نفر به ظرفیت اعزام هوایی افزوده شده که این پرواز‌ها روز‌های چهارشنبه انجام می‌شود؛ به تبریز نیز 140 نفر سهمیه اعزام هوایی جدید اختصاص یافته که در روزهای جمعه انجام می‌شود.

حجت‌الاسلام شهسواری با بیان اینکه سهمیه‌‌های جدید اعزام هوایی زائران در استان‌های کرمان، فارس، مازندران گلستان و یزد در حال بررسی است، اظهار داشت: تلاش داریم که برای استان کرمان 240 نفر، برای استان فارس 140 نفر و استان‌های مازندران و گلستان 140 نفر و برای استان یزد نیز 140 نفر ظرفیت جدید اعزام هوایی به عتبات عالیات در نظر گرفته شود.