تبلیغات
کاروان حج20003-اهواز - با خانواده شهدای هسته‌ای/سفر عمره هدیه بزرگی برای من بود

همسر شهید رضائی‌نژاد سفر عمره در ایام عید نوروز را موهبت بزرگ خداوندی دانست و گفت:یقینا روح همسرم سهم مهمی در شکل‌گیری این سفر داشته و همیشه همراه ما در مسجدالنبی و مسجدالحرام است.

سرکار خانم شهره پیرانی همسر شهید رضائی‌نژاد- از شهدای هسته‌ای کشور- در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه اطلاع‌رسانی حج گفت:هر سال تعطیلات نوروز به همراه همسرم عازم شهر خودمان می‌شدیم و امسال نخستین سالی بود که بدون همسرم تعطیلات نوروز را در پیش داشتم.

وی افزود: در دی‌ماه از سوی ستاد عمره دانشگاهیان با بنده تماس گرفتند و برای سفر عمره از من و دخترم دعوت کردند که مطمئنا این نعمت بزرگ حاصل هدایت روح همسرم است.

همسر شهید رضائی‌نژاد خاطرنشان کرد:در قالب کاروان اساتید عازم سفر عمره شده‌ام و لازم می‌دانم از زحمات همه مسئولان محترم ستاد عمره دانشگاهیان و مسئولان محترم بعثه مقام معظم رهبری تقدیر و تشکر کنم.

وی در ادامه به جایگاه شهدای هسته‌ای کشور پرداخت و گفت:شهدای هسته‌ای کشور جامع دو معنای والای دانش و شهادت هستند که بخاطر همین امر خون این عزیزان تاثیر بسیار بالایی بر جوانان کشور داشته است.

خانم پیرانی افزود:همیشه به دخترم می‌گویم در کنار دوستانش سرش را با افتخار بالا بگیرد چرا که پدر او بخاطر تعهدی که به کشور و نظام خود داشت به شهادت رسیده‌است.